Stanová místa

Náš kemp nabízí 60 míst pro stany, z čehož je většina s elektrickou přípojkou pro karavany a obytné vozy. Všechna místa disponují přímým přistupem k vodě, takže se můžete koupat či rybařit přímo u Vašeho stanu. Parkování automobilů je možné přímo u stanových míst, nebo na místech k tomu vyhrazených.

Náš kemp je ideální místo pro trávení Vaší dovolené či jen pro výlet do přírody, za koupáním, rybařením, jachtingem či na houby.

Součástí kempu je společné sociální zařízení, umývárny a sprchy. V kempu je možné tábořit s malým ohněm přímo u stanu či karavanu. Celý náš kemp je v noci osvětlen.

Naším kempem probíhá páteřní cyklotrasa kolem jezera Lipno a proto je kemp výborným strategickým místem pro výlety do okolí ať už na kole či kolečkových bruslích. Milovníci rybolovu si také přijdou na své. Kemp leží v klidné zátoce, takže je ideálním místem pro rybaření přímo od Vašeho stanu.

 

Chatky

Součástí našeho kempu je pět čtyřlůžkových chatiček s elektřinou. K vybavení každé chaty patří kuchyňka s nádobím, vařičem, varnou konvicí a ledničkou.

Chatky nemají vlastní sociální zařízení, k dispozici je společné sociální zařízení, umývárny a sprchy v kempu, nedaleko chatek.

Každá chatka je vybavena stolem, židlemi, šatní skříní a postelemi. Nedaleko chatek je nově vybudované ohniště.

Vzhledem k vysoké poptávce po pobytech v chatkách doporučujeme chatku rezervovat minimálně 14 dní předem.

Ceník ubytování na 1 noc

Chata pro 4 osoby

lednice, nádobí, vařič + varná konvice
550,- Kč
Použití sprchy 10,- Kč

Rekreační poplatek za pobyt v kempu na osobu pod 18 let městu Frymburk činí 12,- Kč/den.

Rekreační poplatek za pobyt v chatce na osobu nad 18 let městu Frymburk činí 15,- Kč/den.

Osoba nad 15 let

50,- Kč

Děti do 15 let

30,- Kč

Automobil

60,- Kč

Karavan

120,- Kč

Stan

60 Kč

Obytný automobil

120 kč

Motocykl

40 Kč

Pes

30 Kč

Přívěsný vozík

40 Kč

Elektrická přípojka

80 Kč